TEKSTESHQIP

Sabri Fejzullahu
Jam Shum Keq
Lyrics

Aloo zemra jem
Ndoshta zanin po ma ndjen
Jam lodh prej ksaj jete
Dhe ti, ti e din psee
Nuk ka rrug as nuk ka qoshe
Qe me lot nuk e kam la
Edhe pse jemi nda
Jam merzit po du met pa
Edhe pse jemi nda
Jam merzit po du met pa

Ref:
Jam shum keq
Ma keq se un nuk ka
As syt sme duhen ma
Me i pa krejt e ty mos met pa

Me fal
Po te lutem
Se me kurr nuk do te pengoj
Jetoj jeten time
Veq me than qe po jetoj
Nuk ka rrug as nuk ka qoshe
Qe me lot nuk e kam la
Edhe pse jemi nda
Jam merzit po du met pa

Ref:
Jam shum keq
Ma keq se un nuk ka
As syt sme duhen ma
Me i pa krejt e ty mos met pa

DËRGOI:
INFO
Nuk është i një rëndësie dytësore fakti që ky projekt është prezantuar para një audience më të gjerë i kompletuar nga sfera vizuale me anë të një videoklipi muzikor, për produksionin e të cilit u bashkëpunua me Imagine Films. Ky videoklip u publikua më 14 Janar 2017. Kompozimin dhe tekstin e kreu Kreshnik Avdiu, teksa për këngën ka punuar si orkestrues Artan Mezini (Arti Rec).
Renditja:
Top 200