Më mbaj mend (për 1 muaj)

Samanta Karavella - Ylli Im Polar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  11

naj naj naj
kur me kap merzija
te kujtoj vec ty
vetem ti i prek endrat e mia
i heq me merzi
dhe kur ndjehem e trishtuar
un ty te marr
ndjej veten te trazuar

ylli im polar
veq un qe s'ka dyshuar
rrugen ma ndricon nje drit...
jo nuk ndjej vetmi
s'e kuptoj qje per mua zog apo njeri
jajaja... najnajnajnajnaj...
kur me kap ne shpi merzija
te kerkoj vec ty
vetem ti mi prek endrat e mia
vetem ti mi magjepse
ndjej veten te trishtuar
huuh ne boten e trazuar
ylli im polar
ylli jetes eshte shtrembuar
rrugen s'ma ndricon
e shoh nje drite sot jetes suaj
diten tjeter e trazuar
jo une tjeter s'vi
s'e kuptoj qje per mua
zog apo njeri
jetes shuar ou...
rrugen ma ndriqon ou...
zemer e lodhur e cmuar
nejri a zog

nanjnajnajanajnaj...


Ky tekst u dërgua nga Samanta KravelloSamanta Karavella
Publikimi: 21/12/2006
Festivali: Festivali i 45-të në RTSH
Teksti: Arben Duka
Ork & Muz: Edmond Veizi


Samanta Karavella - Ylli Im Polar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ylli Im Polar".
3. Video është e këngës "Ylli Im Polar", por nuk këndohet nga Samanta Karavella.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Samanta Karavella:


Komente 0