A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Samanta - Ti S'e Din Se  (Feat. Onat)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  213

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/07/2014

2014-07-23T19:21:42

Featuring

Onat

Muzika:

Kico N Torch

Teksti:

Onat

Muzika & Teksti:

Ronela Hajati

Video Produksioni:

Entermedia

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 14
Ti don me kon si un ama veten nuk e jep
Kur flen naten gjum
Princi yt t'len vet
Ti se din se, ti se din se

Ai m'shkrun mu edhe ti sje ktu
T'thot ty ani syn ama flen me mu
Ti se din se, ti se din se

Se faj nuk kam un
I bukur esht shum
T'ishe kon n'ven temin
Do veproje si une
Ti se din se, princin tond se njeh

Sot po du
Ti po duhesh me kon me mu
Sigurt na e bojna ma nice
Si un edhe ajo ska faj

Vetem sot po du
Ti po duhesh me kon me mu
Sigurt na e bojna ma nice
Si un edhe ajo ska faj,ska faj
Pom pelqen tripi yt
Pom pelqen idiot ,tripi yt ,tripi yt ,idiot

Pom pelqen chilli saj edhe tripi yt
Arsye jo nuk ka per m'em thirr mu idiot
Larg asaj pergjegjsin nuk e maj
Tjerat vet i baj un e di seee,
Okej, Jena shok benefit
Njona n'kok , njona fit
Cila drog tbon ma gips
Ajo ntok une princ
Une ntok ti bon stila
Doren nthob bojna filma
Hajde ktu te une ti pe din kush o perqindja
Nuk e di hellankat e zeza, A mi mar tangat e pembe
A me nejt ngat femnes tem a ma ngat ksaj tjeter femne
Futja thashethemeve , sjom i ktyne seneve
Osht jeta jeme edhe, un e di seee.

Sot po du
Ti po duhesh me kon me mu
Sigurt na e bojna ma nice
Si un edhe ajo ska faj

Vetem sot po du
Ti po duhesh me kon me muuuuuu
Si un edhe ajo ska faj

Ska faj eeeee,ska faj eeee, ska faj eeeeee, ska faj eeeeee nooooooo, noooooooo

oh nooo oh noooo oh noooo shok benefit, oh nooo shok benefit
Oh noo oh nooo Shok benefit
Oh noo oh nooo shok benefit


Ky tekst u dërgua nga  ismeti19Kartolina (1)

2018-09-16 20:22:36
Se faj nuk kam unë
I bukur është shumë
T'ishe kon n'ven temin
Do veproje si unë

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019