Më mbaj mend (për 1 muaj)

Samanta - Vaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

E din sa
Jam fliju
Kam harru kush jam
Se din sa
Ke kerku
Me m’rrezu
Pa ndal
Edhe sa,Edhe sa
Me ky shpirt
Ka me mbajt
Nuk harrohesh
Leht jo
Mbaje mend
Do denohesh
Njehere
Njejtin vend

Vaj vaj sa vaj un kam mrena
Vaj vaj per ty un po’ dehna
Qaj qaj vetem qaj S’un Po shprehna
Se jam nguju
Kam shkallu
Ne emer te dashnis le
Kto plage vec ti mi le
Ne emer te dashnis ke
Vec helmin ti ma dhe
Ti ma sheh

Edhe heshtja sduron
Nuk duron me faj
Edhe vetja tradhton
E nuk don me vaj
Kush je ti kush je ti
Qe vendos per temin fatt

Nuk harrohesh leht jo
Mbaje mend
Do denohesh njeher
Njejtin vend

(2) vaj vaj sa vaj un kam mrena
Vaj vaj per ty un po’ dehna
Qaj qaj vetem qaj S’un Po shprehna
Se jam nguju
Kam shkallu
N’emer te dashnis le
Kto plage vec ti mi le
N’emer te dashnis ke
Vec helmin ti ma le
Ti ma sheh


Ky tekst u dërgua nga DenisaSamanta Karavella
Renditja: Top 200
Publikimi: 26/02/2022
Muzika: Boban Apostolov & Samanta Karavella
Teksti: Lindon Berisha
Produksioni: Boban Apostolov
Video Produksioni: Gezim Mavric
Mua: Vjollca BrojaSamanta - Vaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vaj".
3. Video është e këngës "Vaj", por nuk këndohet nga Samanta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Samanta Karavella:


Komente 0