Më mbaj mend (për 1 muaj)

Samanta & Pitt Leffer - Le Le Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


A ke dashni
Ndjenja a ki
A ke dasht ti njeri

Lot a tdalin
A ndjen mallin
Pishman kur ta falin?

Pse nuk e le le le le inatin eeeeeee
Jo nuk e le le le le jo jo

Si ty skom pa
O si ty kurr nuk kom pa
Jo Si ty skom pa
I cant i cant stand a liar
Lelelele
Samanta Karavella
Renditja: Top 200
Publikimi: 14/07/2022
Muzika: Samanta Karavella & Boban Apostolov
Produksioni: Boban Apostolov
Teksti: Elinel & Pitt Leffer
Video Produksioni: Enrique Jimeno
Directed: Ardit Çuni
M.U.A: Mona Petre & Looksbyana
Hair Styling: ElaSamanta & Pitt Leffer - Le Le
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Le Le".
3. Video është e këngës "Le Le", por nuk këndohet nga Samanta & Pitt Leffer.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Samanta Karavella:


Komente 0