TEKSTESHQIP

Samanta Karavella
N'majë
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "N'majë" kënduar nga Samanta Karavella.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Kompozitore është vetë artistja, autor i tekstit është Lindon Berisha, ndërsa arranzhimi vjen e realizuar nga Boban Apostolov.