TEKSTESHQIP

Sant & Marly
Casa De Papel
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Casa De Papel" kënduar nga Sant & Marly.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Gjithçka u prit shumë mirë edhe falë faktit, që projekti muzikor u paraqit tek audienca me mjaft shije edhe me anë të një klipi muzikor, i cili u publikua më 17 Janar 2020.