TEKSTESHQIP

Sara Abiti
Hajde Rrina
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hajde Rrina" kënduar nga Sara Abiti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 14 Maj 2022, Sara Abiti publikon videoklipin "Hajde Rrina". Videoklipi u prodhua nga Time Pictures, ndërsa produksioni audio u realizua nga Bini Nebihu.