TEKSTESHQIP

Sara Abiti & Ardiana Dili
Patem Thane E Patem Lane
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Patem Thane E Patem Lane" kënduar nga Sara Abiti & Ardiana Dili.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Kompozimi dhe teksti është krijuar nga Naim Krasniqi.