TEKSTESHQIP

Sara Bajraktari
Flas Me Ëndrrën
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Flas Me Ëndrrën" kënduar nga Sara Bajraktari.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Kompozitore është Diana Ziu, autore e fjalëve të tekstit rezulton të jetë Mimoza Bici, ndërsa arranzhues i muzikës është Gjergj Kaçinari.