A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Saranda Alija - Kodi I Dashurise


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

13/04/2019

2019-04-13T18:00:03

Music & Arrangement:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Lyrics:

Avni QahiliSorry, this song lyrics is not yet available "Kodi I Dashurise" sung by Saranda Alija.
Your help will be much appreciated, if you may add the lyrics to "Kodi I Dashurise".
The music video from Saranda Alija attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Anisa Smajlaj. We wish that's the lyrics you are looking for:

Miliona vete ndoshta me shum
Qysh kur u deshen du te paret
Dhe zoti madh boten krijoi
Magji e tij gjithcka sundoi


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019