Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sardi & Alessandro - Lule Jasemina Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Krejt e bukur lule jasemina
Zemren e bardh sikur kokaina
Nji got per mu,e per ty e pina
Sikur tiger dukesh o jasmina X2
Ajo po ma ther zemren
Po ma merr mennjen
Kur pe shoh n'sy un
Kam me e bo temen X2
Krejt e bukur lule jasemina
Zemren e bardh sikur kokaina
Nji got per mu,e per ty e pina
Sikur tiger dukesh o jasmina X2
Na dy mu kon kon
Tan jeten ne bashk ne dy mu kon kon
Dhe pse gabime na bom bom
Fajet mu mi ke lon lon X2
Krejt e bukur lule jasemina
Zemren e bardh sikur kokaina
Nji got per mu,e per ty e pina
Sikur tiger dukesh o jasmina X3
krejt e bukur lule jasemina
zemren e bardh sikur kokaina


Ky tekst u dërgua nga melekSardi Mneri
Publikimi: 15/05/2021
Muzika: Sardi Mneri
Teksti: Sardi Mneri
Orkestrimi: Deyzoh (Ronaldo Shtylla)
Prod: Monkey Music


Sardi & Alessandro - Lule Jasemina
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lule Jasemina".
3. Video është e këngës "Lule Jasemina", por nuk këndohet nga Sardi & Alessandro.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sardi Mneri:


Komente 0