Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sardi, Florian Tufallari & Deyzoh - M'ka Marr Malli Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "M'ka Marr Malli" kënduar nga Sardi, Florian Tufallari & Deyzoh.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "M'ka Marr Malli".

Ky tekst është kërkuar 7 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
7

DËRGO TEKSTIN
Sardi Mneri, Florian Tufallari & Deyzoh (Ronaldo Shtylla)
Renditja: Top 200
Publikimi: 27/12/2022
Muzika: Sardi Mneri
Teksti: Saia & Deyzoh (Ronaldo Shtylla)
Video Produksioni: ND Film Pro
Produksioni: Monkey Music
Orkestrimi: Redy & KitzaSardi, Florian Tufallari & Deyzoh - M'ka Marr Malli
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "M'ka Marr Malli".
3. Video është e këngës "M'ka Marr Malli", por nuk këndohet nga Sardi, Florian Tufallari & Deyzoh.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Tekste këngësh me këtë titullMë Shumë Këngë Nga Sardi Mneri:


Komente 0