Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video
Top 200

Sardi - Me Shikon Nga Lart  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  80

Komente

6 🔥

30/07/2013

2013-07-30T14:00:39

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 13
Nën hijen e natës ti zhdukesh ngadalë
Më shfaqesh në ëndërr kam kohë pa të parë
Të thërras dhe zëri më mbaron
Ka shumë lotë në sy na mungon
Të thërras dhe zëri më mbaron
Tinguj që le pas ne jetojmë

Më shikon nga lart forcën tënde marr
Ecën poshtë pa jetë fryma ndaal
Je një yll në qiell rrugën ma ndriqon
Kthehu pas vetem sot

Një foto të vjetër e mbaj në sirtar
Pres që të flas por përgjigjje nuk marr
Të thërras dhe zëri më mbaron
Ka shumë lotë në sy na mungon
Të thërras dhe zëri më mbaron
Tingujt që le pas te ne jetojmë

Më shikon nga lart forcën tënde marr
Mbetem bosh pa jetë fryma ndaal
Je një yll në qiell rrugën ma ndriqon
Kthehu pas vetem sot

Të thërras dhe zëri më mbaron
Tinguj që le pas ne jetojmë
Më shikon nga lart forcën tënde marr
Mbetem bosh pa jetë fryma ndaal
Je një yll në qiell rrugën ma ndriqon
Kthehu pas vetem sot


Ky tekst u dërgua nga nora   oliverta12
Më Shumë Këngë Nga Sardi Strugaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet