Më mbaj mend (për 1 muaj)


Savanna - Prej Nje Shpati

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Prej Nje Shpati".
3. Video është e këngës "Prej Nje Shpati", por nuk këndohet nga Savanna.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Savanna - Prej Nje Shpati  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Teksti & Orkestrimi:

Chipsi

Komente

2 🔥

24/10/2018

2018-10-24T16:00:01+00:00Prej një shpati o t’i lëshova syt’e
kur t’i pashë o rruzat në fyt’e
Prej një shpati o t’i lëshova syt’e
kur t’i pashë o rruzat në fyt’e

Kqyri kqyri syri syri po ma bon me drita se po don mem pa, me kamt e mia o ka bon shum via sikur rakia o ka don mu kall
Hajde dalim edhe shihem n'autostrade ta loh kille nuk ka hile skom mu nal, njekum njekum deri sa tmunesch mem kap jo gabimet nuk ti fali

Prej një shpati o t’i lëshova syt’e
kur t’i pashë o rruzat në fyt’e
Prej një shpati o t’i lëshova syt’e
kur t’i pashë o rruzat në fyt’e

Gjamadani via via, sbojna pizza bojna flia, shum e fort rakia ty t'hupi vedija sje ka din me shku te shpija. Hajde dalim edhe shihem n'autostrade, ta loh kille nuk ka hile skom mu nal, njekum njekum deri sa tmunesch mem kap jo gabimet nuk ti fali

Prej një shpati o t’i lëshova syt’e
kur t’i pashë o rruzat në fyt’e
Prej një shpati o t’i lëshova syt’e
kur t’i pashë o rruzat në fyt’e


Ky tekst u dërgua nga Medina berisha ( donki)
Më Shumë Këngë Nga Savanna:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet