Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Scorpion

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Scorpion është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 26 Prill 2008, Scorpion publikon videoklipin "Jeta Pa Ty", në bashkëpunim me B-Genius....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

Double G Army

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Oran G

Biggi

Danny Boy

F-Boogie

Legjenda

O.D (Overdose)

Fajt

Wllatki

Bigg V

Kacho

Tags: Scorpion, Scorpien, Scorppien, Scorpioni, Skorpioni, Skorpion


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet