Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sedat Rama - Njehere Vjen Vera Ka Dera  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Njehere Vjen Vera Ka Dera"

Komente

Asnjë Koment

08/07/2015

2015-07-08T12:30:10+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Njehere Vjen Vera Ka Dera" kënduar nga Sedat Rama.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Sedat Rama i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Sedat Rama:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet