Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sefë Mleqani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13
Sefë Mleqani është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ismet Demaj

Isa Veliu

Agim Baftjari

Gëzim Ahmetaj

Fadil Llugaxhiu

Daut Zenku

Dervish Dervishi

Musa Dauti

Nebi Halili

Rrahman Pagarusha

Tags: Sefë Mleqani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet