Osman Sefa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.6 / Votuan:  14
Osman Sefa është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareDuke u ngarkuar... Prisni ju lutem

Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Cen Vishaj

Sulejman Memishi

Hysen Kurti

Lekë Duhoni

Nebi Halili

Bashkim Syla

Agim Baftjari

Bajram Baja

Januz Mushkolaj

Zekë Lushaj


Tags: Osman Sefa

Krijo Një Kartolinë