Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sefe Duraj - Ti Me Jep Energji
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Me Jep Energji".
3. Video është e këngës "Ti Me Jep Energji", por nuk këndohet nga Sefe Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sefe Duraj - Ti Me Jep Energji  (Feat. Xheraldina Berisha)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika & Teksti:

Besim Bunjaku

Orkestrimi:

Ermal Krasniqi

Këngë e albumit:

"Dikur Për Mu Je Shkri"

Komente

Asnjë Koment

18/07/2018

2018-07-18T10:54:09+00:00Sikur një melodi
Që nuk harrohet
Për mua mbetesh ti
Dashnia shtohet
Kudo që jam me ty
Mëngjeset sbardhin
Ti më jep energji
Këngën se ndalim

Ref 2x
Në çdo vend ku jena na
Mundesh me than mashalla
Me ne ska hajgare
Se na kena pare

Sa here qe jemi bashk
Kujtimet mbeten
Ne zemer do te mbaj
Do t'mbaj gjith jeten
Kudo qe jam me ty
Mengjeset sbardhin
Ti me jep energji
Kengen se ndalim

Ref 4x
Ne çdo vend ku jena na
Mundesh me than mashalla
Me ne ska hajgare
Se na kena pare

Muzika: Besim Bunjaku
Teksti: Besim Bunjaku
Orkestrimi: Ermal Krasniqi

Ky tekst u dërgua nga lalala
Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë