Më mbaj mend (për 1 muaj)

Selami Kolonja - Ballad Per Nenen Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  18

Erdha nan un nga gurbeti për të par o moj me sy, ah i mjeri qfar më gjeti kishe mbylur ata sy,ah i mjeri qfar më gjeti kishe mbyllur ata sy..!

M’dogji malli i fëmirisë, kisha koh qe ste kisha par, thash te gjej te pragu i shpisë por të gjeta moj në varr,thash te gjej te pragu i shpis por te gjeta moj ne varr

Nëna ime,nëna ime se besoj se sje më ti, ti po fle moj nënë në hije dhe s'do te zgjohesh përsëri!

Nëna ime,nëna ime se besoj se sje më ti, ti po fle,moj nënë hije dhe s'do te zgjohesh përsëri.!


Ky tekst u dërgua nga Besa

Selami Kolonja - Ballad Per Nenen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ballad Per Nenen".
3. Video është e këngës "Ballad Per Nenen", por nuk këndohet nga Selami Kolonja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Selami Kolonja:


Komente 1