Më mbaj mend (për 1 muaj)

Selami Kolonja - Kur Te Zemeroj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

KUR TI JE E ZEMERUAR, EJA ME SHIKO
KUR TI JESH PA QEJF MOJ ZEMER, EJA TE KENDOJ
DOTE SHKOJME DIKU LARG, ATJE KU SKA NJERI
DOTE JEMI UN DHE TY BASHK, VEC NE TE DY
O SHPIRT, O XHAN, O ZEMER OOO
HAJ TI JE MALL, TI JE KENGA IME OOOO...

TE KAM THENE, NJEHER O SHPIRT TI MOS MBAJ MERRI
TE KAM THENE DHE PRAP TE THEM VALLAH NUK E DI
LERE INADIN
NUK RRIJ DOT DHE TI PA MUA UN KET MIRE E DI
Selami Kolonja
Publikimi: 10/01/2013
Muzika: Selami Kolonja
Teksti: Selami Kolonja
Orkestrimi: Naim Krasniqi


Selami Kolonja - Kur Te Zemeroj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Te Zemeroj".
3. Video është e këngës "Kur Te Zemeroj", por nuk këndohet nga Selami Kolonja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Selami Kolonja:


Komente 0