Më mbaj mend (për 1 muaj)

Selami Kolonja - Moj E Mira Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Moj e mirë
Moj e mirë në majë të bjeshkës
Që më ngjan si lule e pjeshkes ndalu pak
Ndalu pak të them nje fjalë
Zemrën time ç'e ke marrë ti
Pritmë moj
Pritmë moj e mirë e nanës
Që më ngjan si lule e thanës
Ndalu pak
Ndalu pak të them një fjalë
Zemrën time ç'e ke marrë ti

refreni:2x
Nuk rri dot pa t'marrë për nuse
S'rri pa ty moj buzëburbuqe
S'rri pa ty moj sylarushe


Ky tekst u dërgua nga Klarinetisti

Selami Kolonja - Moj E Mira
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj E Mira".
3. Video është e këngës "Moj E Mira", por nuk këndohet nga Selami Kolonja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Selami Kolonja:


Komente 0