TEKSTESHQIP

Selami Kolonja & Vita Guhelli
Vashes
Lyrics
(Feat. Majlinda & Ilire)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vashes" kënduar nga Selami Kolonja & Vita Guhelli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për këngën ka punuar si orkestrues Naim Krasniqi.