Më mbaj mend (për 1 muaj)

Seldi - Goc Trendi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  27

eci naten eci diten ecen dhe ti bashk me ne........................
zgjohu zemer lujma trupin ,ktheje vodken si shurupin
la lala lala la la laaa
bjonde ,brune radh nuk ka aa aaa.. O Seldii seldii
Zgjohu zemer lujma trupin ktheje vodken si shurupin..la lala lala la la laaa
blonde ,brune radh nuk ka..
e thjesht ti hiqeshh.. e sot kerkon , e kur kerkon ti me buzeqeshh
Me buzeqesh ti sonte,po me afron ti sonte,qfar ka ndryshuar sonte
dicka po me kerkove
e i hutuar , e mu ndal goja ,po me pelqente loja, loja lojaa qka po thojaaa
nuk po thoja se te doja ,asgje un nuk po thoja ,nje fjal po e kaloja ,qe te mos me nxinte goja e nje shpulle ti shpetoja eee
eci naten eci diten ecen dhe ti bashk me ne e kam njonin me makinen si e vjeter si e re un kam pritur sod e dje po ti po e njejta je
....................


Ky tekst u dërgua nga Albi0nn


Nuk kemi video për këtë këngë.


Seldi Qalliu
Publikimi: 23/11/2007
Festivali: Kënga Magjike 2007
Muzika: Genti Lako
Orkestrimi: Genti Lako


Seldi - Goc Trendi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Goc Trendi".
3. Video është e këngës "Goc Trendi", por nuk këndohet nga Seldi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Seldi Qalliu:


Komente 1