Më mbaj mend (për 1 muaj)

Seldi Qalliu - Nutella Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3

Ato buz, buzt e tua
Si nutella un i dua
Nëse don, ti falmi mua
Nëse don, ti falmi mua
2x

Une nuk kam pa si ty
Asnjona nuk ëm dasht si ty
Edhe kur nuk jom me ty
Mendjen e kam gjithmon te ty
Buzt e tua, t'ëmbla, mjalt
Fjalt e tua m'ndezin flak
Ti mua m'ke bo magji
Dhe n'ëndrra po më shfaqesh ti

Ato buz, buzt e tua
Si nutella un i dua
Nëse don, ti falmi mua
Nëse don, ti falmi mua
2x

Une nuk kam pa si ty
Asnjona nuk ëm dasht si ty
Edhe kur nuk jom me ty
Mendjen e kam gjithmon te ty
Buzt e tua, t'ëmbla, mjalt
Fjalt e tua m'ndezin flak
Ti mua m'ke bo magji
Dhe n'ëndrra po më shfaqesh ti

Ato buz, buzt e tua
Si nutella un i dua
Nëse don, ti falmi mua
Nëse don, ti falmi mua
2x


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Seldi Qalliu
Publikimi: 18/07/2020
Muzika: Natti
Teksti: Seldi Qalliu


Seldi Qalliu - Nutella
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nutella".
3. Video është e këngës "Nutella", por nuk këndohet nga Seldi Qalliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Seldi Qalliu:


Komente 0