Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Seleksioni 039 - Ndeja  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/10/2006

2006-10-26T00:27:06

Teksti:

Mithat Sadiku

Këngë e albumit:

"Seleksioni 039"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ndeja" kënduar nga Seleksioni 039.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Oda. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ndeje e madhe mbahet sot
Elita mblidhet ftesa thote
Vetem nese te holla keni
TE paftuar mund te hyni

Femije te eterve te shquar
Djem e vajza te lazdruar
Sot nen qiellin e Prishtines
Prezentojne moden e stines

hej njeri me fytyre te ngrysur
Pse ti ftesen po e shiqon
Vazhdo rrugen nga je nisur
Ti elites nuk i takon

Biznismena te kalitur
E sponzore te mirepritur
Me manekene e modele
Kendojne kenget e kesaj vere

Producenta regjisore
Patriota t´pares dore
T´gjithe te mbledhur aty jane
Ballantine n´shok e kaneMë Shumë Këngë Nga Seleksioni 039:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet