TEKSTESHQIP

SEMI
Lotto
Lyrics
(Feat. Mc Kresha)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lotto" kënduar nga SEMI.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më në fund pritja e adhuruesve mbaroi dhe materiali muzikor vjen tek audienca e gjerë i kompletuar në aspektin vizual me anë të një klipi muzikor, të cilin e punoi Smartmotion Films. Ky videoklip u publikua me datë 15 Maj 2023. Autorë të tekstit janë Semi & Mc Kresha, për instrumentalen e këngës u përkujdesën Boycasa & Semi, ndërsa produksionin në studio e realizoi Semi.
Rryma muzikore:
Hip-Hop
Renditja:
Top 200