A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Sergio - Without U


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  1370

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

19/11/2013

2013-11-19T10:47:46

Music:

Alfred Sula

Lyrics:

Sergio

Video Production:

Supersonic

Song from the album:

"Ti Don"

Participating in

Netët E Klipit Shqiptar 13
My life don't make sense without you
so please baby live for me
be strong, love and stay alive

girl, I love you so much
I will be there baby where you are
even you don't want this, girl
but to live a life Without U
means to be lonely

REF:
xhane xhane tu raxha (x3)
never thought you'd be out of these arms
xhane xhane tu raxha (x3)
never thought you'd be out of these arms

I gotta find another now
but U, I will not forget
our love gonna stay alive
Girl I love U so much
I will try to be myself
even at this moment i can't
'Cause to live a life without U
means to be lonely

REF:
xhane xhane tu raxha (x3)
never thought you'd be out of these arms
xhane xhane tu raxha (x3)
never thought you'd be out of these arms

(xhane xhane tu raxha x6)

REF:
xhane xhane tu raxha (x3)
never thought you'd be out of these arms
xhane xhane tu raxha (x3)
never thought you'd be out of these arms
out of these arms


Lyrics submited by nila dhe ledi   ismeti19e-Cards (3)

U krijua nga Sara💜 2019-01-12 10:46:42
My life don't make sense without U
So please baby live for me
Be strong, love and stay alive
2017-01-23 17:18:16
I will not forget.
Our love gonna stay alive
2018-06-10 20:20:31
xhane xhane tu raxha
never thought you'd be
out of these arms
xhane xhane tu raxha
never thought you'd be
out of these arms

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019