TEKSTESHQIP

Sergio
Babe Babe
Lyrics

Se ftyra jote m'lujti babe
Babe babe
Ti po kcen e un po kaj, un po kaj
Se ftyra jote m'lujti babe
Babe babe
Ti po kcen e un po kaj, un po kaj
Se trupin e ki uhhh babe
Babe babe
Ti po kcen e un po kaj, un po kaj
Se trupin e ki uhhh babe
Babe babe
Ti po kcen e un po kaj, un po kaj

A je n'veti, a je n'veti
Ti kur lun nuk po menon
Fantazit me ty i kom
A je n'veti, se nuk jom n'veti
Kishe spo ma nin mu
Po per ty jom tu maru
Ma kadale, kadale se m'kalle
Zemren ti ma nale, mu ki bo marak
Ma ma ma kadale, kadale se m'kalle
Zemren ti ma nale, mu ki bo marak
E jemja, e jemja
Ke me kon ti vetem e jemja
E jemja, e jemja
Me kon bashke na dy krejt i kena

Se ftyra jote m'lujti babe
Babe babe
Ti po kcen e un po kaj, un po kaj
Se ftyra jote m'lujti babe
Babe babe
Ti po kcen e un po kaj, un po kaj
Se trupin e ki uhhh babe
Babe babe
Ti po kcen e un po kaj, un po kaj
Se trupin e ki uhhh babe
Babe babe
Ti po kcen e un po kaj, un po kaj

Permas afrikana
Sikur gjysem hana
Per ty jane te tona
Dashni dhe miliona
Ma kadale, kadale se m'kalle
Zemren ti ma nale, mu ki bo marak
Ma ma ma kadale, kadale se m'kalle
Zemren ti ma nale, mu ki bo marak
E jemja, e jemja
Ke me kon ti vetem e jemja
E jemja, e jemja
Me kon bashke na dy krejt i kena

Se ftyra jote m'lujti babe
Babe babe
Ti po kcen e un po kaj, un po kaj
Se ftyra jote m'lujti babe
Babe babe
Ti po kcen e un po kaj, un po kaj
Se trupin e ki uhhh babe
Babe babe
Ti po kcen e un po kaj, un po kaj
Se trupin e ki uhhh babe
Babe babe
Ti po kcen e un po kaj, un po kaj

DËRGOI:
INFO
Më datë 6 Shtator 2020, Sergio publikon videoklipin "Babe Babe". Teksti i këngës u shkrua nga Endrit Mumajesi. Videoklipi u prodhua nga Pro Video, ndërsa produksioni audio u realizua nga Zzap And Chriss.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200