Seven Saraqi

7 Saraqi Shumë Shpejt Me Videoklip Të Ri

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[13-07-2015]
Këngëtari i njohur Seven Saraqi e ka gati tashmë këngën e tij më të re e cila pritet të lansohet shumë shpejt në treg.

Kënga ka përfunduar së inçizuari e ndërsa pritet që të finalizohet edhe me videoklip.

Këtë gjë e ka bërë të ditur vetë Seveni i cili ka publikuar një fotografi në rrjetin e tij social në Instagram ku shihet gjatë xhirimeve të videoklipit.

Ai ka bërë të ditur se kënga e tij e re titullohet "Zeshkane" dhe se do të publikohet brenda këtij muaji.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

7 Saraqi Shumë Shpejt Me Videoklip Të Ri


Komente 0