Seven Saraqi

Seven Saraqi Dhe Noizy Me “Si Mu Kon Zezake”

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[25-07-2015]
Këngëtari Seven Saraqi së shpejti do të publikojë videoklipin e tij më të ri në bashkëpunim me Noizyn. Para pak dite ata kanë paralajmëruar që së shpejti do të publikohet kënga me titullin “Si mu kon zezake”, e që siç duke është duke u pritur me një entuziazëm shumë të madh nga fansat.

Pasi që komentet e këtyre të fundit nuk kanë të ndalur pas një videoje të cilën Seven e kishte publikuar në Instagram.
 (Indeksonline)

Seven Saraqi Dhe Noizy Me “Si Mu Kon Zezake”


Komente 0