Seven Saraqi

Kujt I Thotë Seven Saraqi “Largohu Prej Rrugës”

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[09-10-2015]
Këngëtari Seven Saraqi ishte mjaft aktiv gjatëverës pasi ai publikoi një këngë në duet me reperin Noizy, kënga titullohej "Zeshkane" dhe videoklipi ishte mjaft veror.

Tani ai sapo ka publikuar këngën e tij më të re e cila titullohet "Largohu prej rrugës". Thuhej se kënga "Zeshkane" i dedikohej dikujt por kjo kënga e re thua të jetë sërish për dikë, apo thjeshtë frymëzim i tekstshruesit.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0