Seven Saraqi

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Im On It” Nga Seven Saraqi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[28-08-2014]
Këngëtari i ri i zhanrit RnB, Seven Saraqi, ka lansuar këngën e tij të re me video tekstuale, “I'm On It”.

Seveni, një djalë i talentuar i cili po lanson projekte një nga një nga studio RedBox, ka ardhur me një tjetër projekt të ri interesant.Ai këndon në gjuhën angleze me një zë karakteristik, dhe një femër që bën skena të nxheta në videon tekstuale. Kënga është shkruar nga vetë Seveni.

Pas videoklipit "Ma ngat", Seven ka preferuar të sjellë këngën e tij të re në versionin Lyric Video, që është punuar nga Valon Aziri. Për produksionin muzikor është kujdesur RedBox ENTERTAINMENT.
 (Telegrafi)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Im On It” Nga Seven Saraqi

  Seven Saraqi - Im On It [Teksti dhe Klipi]

Komente 0