Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shaban Gjekaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.4 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Shaban Gjekaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut dhe popullore shkodrane. Më datë 12 Janar 2010, Shaban Gjekaj publikon videoklipin "Tuj Ju Ngjit Bunes Perpjete". Më datë 9 Maj 2018, Shaban Gjekaj publikon videoklipin "O Malës"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Agim Molla

Vesel Pelingu

Ari Alia

Viktor Hila

Dionis Delia

Viagra

Gjergj Jorgaqi

Orhan Zeneli

Pitt

Niku

Tags: Shaban Gjekaj, Shaban Gjeka


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet