Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shaqir Cërvadiku & Violeta Kukaj - Kah Po Shkon Moj Zan Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  11

Ai kah po shkon moj Zan
Nakun mos m'je dhan
Jam e re bre djalo
As ndermend s'e kam

He hej as ndermend s'e kam

Ai s'je e re moj Zan
Ke mbush njizet vjet
Po thot nana djalo
Prit edhe naj vjet

He hej prit edhe naj vjet

Ai kah po shkon moj Zan
Me qerpik te zi
Jam e re bre djalo
Matem me flori

He hej matem me flori


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Shaqir Cërvadiku & Violeta Kukaj - Kah Po Shkon Moj Zan
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kah Po Shkon Moj Zan".
3. Video është e këngës "Kah Po Shkon Moj Zan", por nuk këndohet nga Shaqir Cërvadiku & Violeta Kukaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shaqir Cërvadiku:


Komente 1