TEKSTESHQIP

Shaqir Cërvadiku
Buzëqesh O Njeri
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Buzëqesh O Njeri" kënduar nga Shaqir Cërvadiku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky projekt finalizohet në ekranet tona i ilustruar në spektrin vizual edhe me videoklip, produksioni i të cilit është punuar nga MProduction. Videoklipi u publikua më 21 Maj 2017. Për muzikën e këngës ka punuar kompozitori Kolë Susaj, teksti u mor përsipër nga vetë këngëtari, ndërsa okestracioni vjen e realizuar nga Burim Krasniqi & Leutrim Gashi (Trimi).