TEKSTESHQIP

Sheila
Makalina
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Makalina" kënduar nga Sheila.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Zgjerohet videoteka e muzikës shqiptare, sepse ky produkt muzikor u përcoll para publikut i kompletuar bukur edhe me një klip muzikor, i cili u krijua nga Koliber Films, teksa regjisori i videos është Ilda Kaziaj. Ky videoklip u publikua më 23 Prill 2022. Kompozimi dhe teksti është një krijim nga Sheila Haxhiraj, teksa producenti audio i këngës është Marko Polo.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200