Më mbaj mend (për 1 muaj)

$HEK - Je Si Yll  (Feat. Zizu)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"E Di Qe Vrena"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Zijadin Alili

02/06/2013

2013-06-02T16:07:01+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Je Si Yll" kënduar nga $HEK.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga $HEK i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Gjeto Luca. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

O more vajze me syt e shkrume
O une me ty jam
O more vajze me syt e shkrume
O une me ty jam dashurue

Je si yll, Je si hane
Kur te shof shpirtin ma kall
Je si yll, Je si diell
Kur te shof shpritin ma zjerr

Luj moj chane
Moj bukurije
Luj per vete jo per shoqerije
Luj Moj chan Moj bukurije
Luj per vete jo per shoqerije

Je si yll, Je si hane
Kur te shof shpirtin ma kall
Je si yll, Je si diell
Kur te shof shpritin ma zjerr

O more vajze me syt e zije
O une me ty kam rra n'dashnije
O more vajze me syt e zije
O une me ty kam rra n'dashnije

Je si yll, Je si hane
Kur te shof shpirtin ma kall
Je si yll, Je si diell
Kur te shof shpritin ma zjerrMë Shumë Këngë Nga $HEK:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet