TEKSTESHQIP

Shemi (Ilirët)
Si Nje Drite
Lyrics

Kur mendova se gjdo gje mbaroojjj
Ti me erdhe si dje drite ne shpirt

2X
ato dite nuk mund ti harrooojjj asnjehere me shum nuk jam merzittt

2X
Nje dite kur te vdesim kujtime do te mbesin po ta them nje fjal lotin ma ke ndal vetem ti me mban te gjall

Nuk jetohet beta pa dashniiii
E provova pasha syt e mi

2X
Dita mu ba nate
E nata diteee
E vetmia deshti krejt me m'mbyt

4X
Nje dite kur te vdesim kujtime do te mbesin po ta them nje fjal lotin ma ke ndal vetem ti me mban te gjall

DËRGOI:
INFO
Nuk gabojmë kur themi se një rëndësi të veçantë ka fakti që ky projekt vjen i finalizuar tek fansat i ilustruar me profesionalizëm me videoklip, video produksioni i të cilit është punuar nga Maximus. Ky videoklip u publikua më 5 Mars 2021. Melodinë dhe tekstin e kreu Besim Bunjaku.