Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shemsie Gashi - Loti I Nenes Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Me lot neper faqe
Mka percjell tek dera
Lotet e asaj nane
Su than shum pranvera
E lakmova votren
Lakmova dynjan
Harrova shoqnin
Baben me gjith nan

REF 2X
Fjal me vend ka fol
Dikur ai i pari
Malli per familje
Djeg ma shum se zjarri

Malli i asaj nane
Nuk pom len rehat
Diten mzen te puna
Naten pom zen nshtrat
Kurr mos i lakmoni
Ketij gurbetit te shkret
Se nuk kalon njeri
Pa ja fal nji t'met

REF 4X
Fjal me vend ka fol
Dikur ai i pari
Malli per familje
Djeg ma shum se zjarri


Ky tekst u dërgua nga Shkelqesa & AlbesaShemsie Gashi
Publikimi: 06/08/2015
Teksti: Sami Aliu
Orkestrimi: Burim Krasniqi


Shemsie Gashi - Loti I Nenes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Loti I Nenes".
3. Video është e këngës "Loti I Nenes", por nuk këndohet nga Shemsie Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shemsie Gashi:


Komente 0