TEKSTESHQIP

Shkelqim Mavraj
Paska Veshe Lulija Fustan / Lulija Ne Dere
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Paska Veshe Lulija Fustan / Lulija Ne Dere" kënduar nga Shkelqim Mavraj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.