Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shkenda Dubova - Tutu

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tutu".
3. Video është e këngës "Tutu", por nuk këndohet nga Shkenda Dubova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shkenda Dubova - Tutu  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Muzika & Orkestrimi:

Adrian Hila

Këngë e albumit:

"9 Hite 6 Princesha"

Komente

Asnjë Koment

12/06/2007

2007-06-12T22:51:19+00:00tutu te te sho nuk dua
tutu je shum pak per mua (6her)
mos u afru tek une jam zjarri qe te djeg
mso u aru te une as mos mendo me prek
mos u afo mor djal se ka me te kall
per mua mos mendo tutu mu largo
tutu tututu tut nuk te du
tutu tutu te te shoh nuk dua
tutu tutu je shume pak per mua (2 her)
(ref...)
tutu tutu te te shoh nuk dua
tutu tutu je shum pak per mua
tutu tutu tutu tutu
te te shoh nuk dua
tutu tutu tutu tutu je shum pak per mua(2her)
mos u beto per mua se so shkosh ne ferr
sa fjal te bukra thua mendjen nuk ma merr
mos u afro mor djal se ka me te kall
per mua mos mendo tutu mu largo

tutu tutu tutu nuk te du
(ref...)
tutu tutu te te shoh nuk dua
tutu tutu je shum pak per mua (2her)

tutu tutu tutu tutu
tutu tutu tutu tutu
tutu tutu tutu tutu
tutu tutu tutu tutu JE SHUM PAK PER MUA
tutu tutu tutu tutu
tutut tutu tutu tutu
tutu tutu tutu tutu
tutu tutu tutu tutu JE SHUM PAK PER MUA
(ref...)
tutu tutu te te shoh nuk dua tutu je shum pak per mua
tutu tutu te te shoh nuk dua
tutu tutu je shum pak per mua


Ky tekst u dërgua nga Adelina Ahmeti Kl 7/4
Më Shumë Këngë Nga Shkenda Dubova:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet