Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Shkenda Dubova - Ti S'më Kuptove  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  10

Muzika & Teksti:

Besim Bunjaku

Video Produksioni:

Urban Graphics

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2011

Komente

Asnjë Koment

22/08/2010

2010-08-22T10:10:04+00:00Të kam dasht dhe
mendova t'kam përjet
jetën deshta ta jetooj
por ti nuk më le të qet

Mos harro një dit
krejt kan me tu kthy e
atëher do t'jet shum voon
mua s'ke mem pa me syyy...

Ref :

Do të bëj qka do
që t'më teket muu
ti s'më kuptove
as kurr s'ke mem kuptu

Asnjëher at nat ska me harru
ishim bashk e më le vet
tjetrën shkove me taku
mos harro një dit krejt
kan me tu kthy
e ateher do t'jet shum voon
mua s'ke mem pa me sy

Ref:

Do të bej qka do
që t'më teket mu
ti s'më kuptove
as kurr s'ke mem kuptu


Ky tekst u dërgua nga Agnesa Nessa
Më Shumë Këngë Nga Shkenda Dubova:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet