Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video Top 200

Shkenda Dubova - Maje N'men  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  7

Komente

Asnjë Koment

14/11/2015

2015-11-14T18:00:46+00:00

Muzika & Orkestrimi:

Zzap And Chriss

Teksti:

Mozzik
maje maje n'men une per ty une per ty lash veten

koha ma nuk vjen m'humbe mu humbe edhe veten 2*
koha ma nuk vjen

shenj t'ka met n;shpirt
mos rrej qe s;don mem pa
me dal mem prek pot shoh
Pertej hala hala e di
Qe don ti mem pas si n'at koh

Mas darke don me dal ti mas nate
Po veç llafe i Pate qata mo
Nuk besoj nty (2x)

Ref.: Maje maje nmen...

Nket koh pol thirr dikush
Me qel e di je ti
E gjej e ndjej
Sa shyt tkom met shej
Do me bo me bo
Gjith kohen je ka don o ka don

E pate mo sun um merr mas nate
E di ti don me plase
Se ma kurr sun e mkape ehhh...

Ref.: maje maje n'men une per ty lash veten koha ma nuk vjen mhumbe mu humbe edhe veten


Ky tekst u dërgua nga Albina
Më Shumë Këngë Nga Shkenda Dubova:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet