A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Shkumbin Ismaili - Vargjet E Fundit


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/05/2007

2007-05-27T00:00:00

Këngë e albumit:

"Bindem"

Pjesëmarrëse në

Top Fest 4


Cdo dite eshte e njejta dite
njerezit po ata jane
jete e zakonshme,monotoni
gjith kujtimet mi more ti

te ndryshoj nuk mundem jo
ti aktrove se me do
ti se ndjen meshiren e pasosur
te zemres sime qe aq thelle ma ke plagosur

(refreni)
Po ti nuk e di
jo ti se di
keto jane vargjet e fundit
qe i shkruaj une per ty

Po ti nuk e di
jo ti se di
keto jane vargjet e fundit
qe i kendoj une per ty

Une jetoj me nje te vertete
me nje mall qe me ka mbet
po ti them une keto fjale
qe nga shpirti me kan dal

te ndryshoj nuk mundem jo
ti aktrove se me do
jo se ndjen meshiren e pasosur
te zemres sime qe aq thelle ma ke plagosur

(refreni)
Po ti nuk e di
jo ti se di
keto jane vargjet e fundit
qe i shkruaj une per ty

Po ti nuk e di
jo ti se di
keto jane vargjet e fundit
qe i kendoj une per ty


Ky tekst u dërgua nga  Antoneta
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019