Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkumbin Ismaili - Ti Largohesh (Jeta Ime)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  49

Orkestrimi:

Ocko Vasilkovski

Këngë e albumit:

"Bindem"

Pjesëmarrëse në

Top Fest 3

Komente

1 🔥

16/04/2006

2006-04-15T23:00:00+00:00E gjithe jeta ime me pate qene nje peng
se ty do te te takoj
por asnjehere nuk kam besuar
se kjo nate do te na ndaje
do na largoje

tash me kot mundohem te te harroj
kur s'mundem, jo nuk mundem
pa ty nuk mundem te jetoje
ti je dielli im qe perendon

[refren]x2
tash s'me mbane me heshtja dot
s'do t'kem prane më ate qe dua
me shikon ne syte me lote
me kupton e din qe vuaj

e gjithe jeta ime me pate qene nje peng
se ty do te te takoj
por asnjehere nuk kam besuar
se kjo nate do te na ndaje
do na largoje

por une veq nje gje e di
vetem ti mund t'iu pergjigjesh loteve te mi
do te vdes dhe do te ringjallem perseri
i yti jam gjere ne perjetesi

[refren]x2
tash s'me mbane me heshtja dote
s'do t'kem prane më ate qe dua
me shikon ne syte me lote
me kupton e din qe vuaj


Ky tekst u dërgua nga Arddonn
Më Shumë Këngë Nga Shkumbin Ismaili:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet