A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Shkumbin Ismaili - Te Kam Yll Bote


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2008

2008-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Bindem"


Se di a me deshte
Apo jam mashtru
Sa te merr ty malli
Kur nuk je me mu

Me kujtohen fjalet
Kur mi the ti vet
Per ty do t'jetoj
Gjersa te kem jete

Ti je dashuria vet
Ti me je gjdo gje ne jete
Kupto kuptoo
Une te dua me t'vertet

Se te kam yll bote
Kete ti mire e di
Degjoje kete kenge
E bera per ty

Ate shami te kuqe
Qe ma fale ti
Mos lejo te mbetet
Per lotet e mi

Ti me je dashuria vet
Ti me je gjdo gje ne jet
Kupto kuptoo
Une te dua me t'vertet

Ti je dashuria vet
Ti me je gjdo gje ne jet
Kupto kuptoo
Une te dua me t'vertet!(5x)


Ky tekst u dërgua nga www.wowlyrics.com
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019