Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkumbin Ismaili - E Teprove  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20

Orkestrimi:

Ocko Vasilkovski

Këngë e albumit:

"Bindem"

Komente

Asnjë Koment

26/07/2008

2008-07-26T21:59:00+00:00fillo tash fol
fol se te degjoj
fjalet qe mi thua
jo nuk ti besoj owowow

ti fole qka deshte
pak edhe shtove
me fal qe te them
por shum e teprove owowo

ref:
ti di vetem te ikesh
me von ti vjen dhe kthehesh
mungesen tende si gjdo her
me puthje ti e fshehesh

ref:
ti di vetem te ikesh
me von ti vjen dhe kthehesh
mungesen tende si gjdo her
me puthje ti fshehesh

nuk me duhesh tani shko
dhe te lutem me harro
nuk te dua me ty jo s'te dua tani nuk je ajo qe ishe ti wowowo

nuk me duhesh tani shko
dhe te lutem me harro jo nuk te dua me ty jo s'te dua tani nuk je ajo qe ishe ti wowowo

ref:
2x ti din vetem te ikesh
me von ti vjen dhe kthehesh
mungesen tende si gjdo her
me puthje ti e fshehesh


Ky tekst u dërgua nga www.wowlyrics.com
Më Shumë Këngë Nga Shkumbin Ismaili:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet