Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shkumbin Ismaili - Asnje Lule S'mbet Nga Vera
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Asnje Lule S'mbet Nga Vera".
3. Video është e këngës "Asnje Lule S'mbet Nga Vera", por nuk këndohet nga Shkumbin Ismaili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Shkumbin Ismaili - Asnje Lule S'mbet Nga Vera Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  40

Këngë e albumit:

"Ndjeva Mall"

Këngë e albumit:

"Hape Zemren"

Këngë e albumit:

"Shkurt Dhe Shqip"

Komente

1 🔥

31/10/2011

2011-10-31T20:39:18+01:00Shum ma mir tè mos isha as tè egzistoja
kurr jeta me ka vra.. me ka vra
qe nga loti im i par
nga tè tjeret un jam nda
qe te kesh ty sot buzqeshje..
mua jeta me ka vra.. me ka vra

nuk e di pse me harruat
ne mesin tuaj jam..
asnje lule smbet nga vera
as nje puthje ne ket natè ne ket natè..ne ket natè
nuk di pse me harruat
ne mesin tuaj jam
asnje lule smbet nga vera
asnje puthje ne ket natè ne ket natè..

Nuk di pse me harruat
ne mesin tuaj jam..
asnje lule smbet nga vera
asnje puthje
ne ket natè ne ket natè..ne ket natè..


Ky tekst u dërgua nga  onlyMe15

Krijo Një Kartolinë

Të GjithaMë Shumë Këngë Nga Shkumbin Ismaili:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet